logo-prawe

Aktualności

Powrót

TORPOL wśród laureatów Orłów Wprost
2018-03-20

Orły Wprost to nagrody dla firm, samorządów, wybitnych osobowości regionu oraz projektów transgranicznych i ponadnarodowych. To nagroda dla tych, którzy wnoszą szczególny wkład w rozwój gospodarki, regionu oraz kraju. Laureaci nagrody to firmy, które osiągają wyróżniające wyniki finansowe, mają wysoki rating oraz nie są notowane w bazach niesolidnych płatników. Ogólnopolska lista nagrodzonych jest przygotowywana przez redakcję Tygodnika „Wprost” we współpracy z wywiadownią gospodarczą Bisnode. Laureaci odbierają nagrody na galach w poszczególnych regionach kraju.

W tegorocznej edycji, Spółka znalazła się w gronie firm wyróżnionych w kategorii przedsiębiorstw z największym zyskiem netto z ostatnich 3 lat wśród firm działających w Wielkopolsce.

Orły Tygodnika „Wprost” nawiązują do wyróżnienia, które otrzymał wydawca „Wprost”, Michał Maciej Lisiecki od Instytutu im. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego za to, iż w swojej codziennej działalności dowiódł, że prowadząc biznes, można wysoko nieść biało-czerwoną flagę, być patriotą i działać na rzecz Polski. Symbolem wyróżnienia stało się godło Państwa Polskiego – wizerunek Orła Białego – z londyńskiej siedziby emigracyjnego rządu polskiego.

Relacja z gali: http://orly.wprost.pl/laureaci/2018/wielkopolskie

Galeria