CSR

Poland Business Run 2020

Tegoroczna edycja Poland Business Run po raz pierwszy została rozegrana według zasad zgodnych z obowiązującymi obostrzeniami wynikającymi ze stanu epidemicznego. Do tej pory bieg był organizowany jednego dnia w kilku miastach na terenie całego kraju, natomiast w tym roku zawodnicy mieli możliwość przebiegnięcia dystansu 4 km gdziekolwiek, samodzielnie lub w dozwolonej grupie, w czasie między godziną 00:00 a 18:00. Każdy z zawodników musiał skorzystać z aplikacji do pomiaru czasu i przesłać jej wyniki do organizatora. Nowa formuła pozwoliła na udział w sztafecie również poza granicami Polski. Dystans charytatywnego biegu pokonały m.in. osoby z Malezji, USA, Indii, Singapuru i państw europejskich. Nasi zawodnicy wystartowali w trzech 5-cio osobowych drużynach, które zajęły odpowiednio 1406, 1574 i 2197 pozycję na ponad 3800 zgłoszonych drużyn. Łącznie w Poland Business Run wzięło udział ponad 1800 biegaczy.

Jak podaje na Organizator, dzięki tegorocznej edycji biegu wsparcie otrzyma ponad 55 osób z niepełnosprawnością ruchową z całej Polski. Dofinansowanych zostanie 11 protez kończyn, 4 wózki aktywne oraz 45 turnusów rehabilitacyjnych.

Serdecznie gratulujemy naszym Zawodnikom i życzymy powodzenia w kolejnych startach!