CSR

TORPOL RACING TEAM rozpoczął nowy sezon zmagań

TORPOL RACING TEAM rozpoczął nowy sezon zmagań

Po przymusowej pauzie spowodowanej pandemią Covid 19 nasi sportowcy z TORPOL RACING TEAM w weekend rozpoczęli nowy sezon zmagań sportowych startując w ULTRA Bike Maraton w Szklarskiej Porębie oraz w inauguracji cyklu Solid MTB w Krzywiniu.

ULTRA Bike Maraton to najstarszy i największy cykl maratonów rowerowych rozgrywanych w Polsce od 20 lat. Jego uczestnicy mają do pokonania niezwykle trudną i wymagającą trasę o długości 100 km, mierząc się z własnym charakterem i siłami natury. Trasa maratonu przebiega przez malownicze rejony położone pomiędzy Karkonoszami a Górami Izerskimi, gdzie panujące warunki klimatyczne można porównać do miejscowości alpejskich położonych na wysokości 2000 m n.p.m.

Solid MTB jest natomiast cyklem 12 maratonów rowerowych organizowanych w jednym sezonie na terenie Wielkopolski. Każda z imprez składa się z trzech różnych tras do wyboru, w zależności od zaawansowania uczestników. To tutaj swoje pierwsze kroki stawiali nasi zawodnicy, próbując swoich sił w zmaganiach MTB.

Serdecznie zapraszamy do śledzenia relacji naszego Teamu na profilu FB oraz gorącego dopingu w nowym sezonie! Zawodnikom gratulujemy udanych startów i życzymy „pary w nogach” – powodzenia!