CSR

Torpol Racing Team – udany finał cyklu Solid MTB

Torpol Racing Team – udany finał cyklu Solid MTB

Finałowa edycja zmagań w cyklu maratonów Solid MTB 2021 obyła się w 26 września w Krzywiniu. Na starcie zawodnicy Torpol Racing Team pojawili się w 7 osobowym składzie: Iza, Marta, Dominika, Ela, Przemek, Tomek i Piotr. Większość z naszych zawodników, wśród których znalazła się debiutująca Marta, spróbowało swoich się na dystansie Mini (ok. 30 km z przewyższeniami 330m). Pogoda sprzyjała solidnemu ściganiu, a trasa okazała się bardzo szybka i dość łatwa techniczne, co wymuszało utrzymanie bardzo wysokiego tempa przez większość wyścigu.

Na dystansie Mini zawodnicy zajęli następujące lokaty: Iza – 67 open i 1 w kat. K3, Marta – 171 open i 6 w kat. K2, Ela – 172 open i 6 w kat. K3, Dominika – 173 open i 5 w kat. K4, Piotr – 68 open i 19 w kat. M3, Przemek – 105 open i 37 w kat. M4. Natomiast na dystansie Mega (ok 40 km, przewyższenia 450 m), startujący w nim jako jedyny, Tomek uplasował się na pozycji 39 w open i 14 w kat. M4.

Finałowa edycja Solid MTB oprócz dekoracji za etap w Krzywiniu zakończyła się także podsumowaniem całego cyklu 12 maratonów i dekoracją w klasyfikacji generalnej. Pierwsze miejsce wśród kobiet zajęła nasza zawodniczka Iza Dorynek. Dzięki sumiennym i regularnym treningom, które zaowocowały zdobyciem 4 złotych, 3 srebrnych i 1 brązowego medalu Iza zapracowała na złoto w klasyfikacji generalnej. Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w przyszłym sezonie!

Więcej informacji o Torpol Racing Team znajdziecie Państwo na dedykowanej stronie FB.